0
09919237743واتساپ

من شوهر می خوام !

دیشب از بس حوصله ام سر رفته بود نمی دانستم چه کار کنم تا بلکه کمی حال و احوالم تغییر کند.

به ذهنم خطور کرد که فیلم ببینم. هم حال و هوایم عوض می شد و هم موضوع جدیدی برای قلم زدن پیدا می کردم.

نرم افزار #فیلیمو را زیر و رو کردم تا بالاخره فیلمی را پیدا کردم که عنوانش برایم کمی عجیب بود! #شماره_۱۷_سهیلا.

همیشه هر وقت فیلمی می خواهم ببینم ابتدا موضوع آن را مطالعه می کنم یا اینکه چند سکانس از اول و وسط و آخرش می بینیم، اگر مرا به خود جذب کرد آن را کامل می بینم . راستش را بخواهید حوصله ی جستجو در اینترنت را نداشتم بخاطر همین راه دوم را انتخاب کردم.

دیشب آنقدر با دیدن این فیلم ذهنم مشغول شد که اصلا یادم رفت الان باید حوصله ام را فشار بدهم یا خودش دیگر ته گرفته است .

بگذریم… شاید شما هم گاهی حوصله تان سر برود . مخصوصا #جمعه_ها.  زمانی که حوصله مان سر رفته است  یکی از پیشنهادهایی که می تواند به ما کمک کند دیدن فیلم است . البته چه بهتر که فیلمی را ببینیم که یا حالمان را خوب کند و یا ما را کمی به فکر وادار کند.  این فیلم اولین فیلم بلند #محمود_غفاری است و به موضوعی پرداخته که به نظر من لازم است خیلی در این زمینه صحبت کرد. قبل از اینکه این فیلم را ببینید اگر بخواهم در یک جمله داستان فیلم را تعریف کنم باید بگویم داستان فیلم این است: “به یک #شوهر نیازمندیم”.

برایم جذاب بود برای اولین بار در #سینمای_ایران فیلمی را می دیدم که شیوه های کنترل #میل_جنسی را آموزش می داد. دیدن این فیلم برای من مثل قهوه ای تلخ و بدون شکر بود . هم احوالم را تلخ می کرد و هم میل ام را برای دنبال کردن داستان بیشتر می کرد.

فیلم را ببینید … ولی اگر از من به عنوان یک روانشناس سوال کنید که واقعا چرا ما در کشورمان حدود ۱۱ ملیون نفر دختر و پسر مجردی داریم که سن ازدواج را رد کرده اند ، می گویم: مهم ترین علت بالارفتن سن ازدواج نداشتن مهارت های لازم است .

اما چه مهارت هایی لازم است؟

✍️روح الله امینی

زوج درمانگر و مشاور ازدواج

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.